Ocieplenie poddasza – pianka PUR

Oszczędności w użytkowaniu budynku należy w pierwszej kolejności szukać w dobrej izolacji dachu i poddasza. Ich właściwe ocieplenie gwarantuje zużycie mniejszej ilości energii w celu utrzymania optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Pianka poliuretanowa obecnie jest najlepszym systemem, który można wykorzystać do ocieplenia poddasza. Dlaczego jest tak cenionym materiałem?

Brak szczelin oraz mostków termicznych sprzyja utrzymaniu we wnętrzu budynku wyższej temperatury, natomiast zwiększona sprawność energetyczna obiektu przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Co więcej, dokładność w nakładaniu pianki PUR, jak też jej wyjątkowe właściwości sprzyjają docieraniu do trudno dostępnych miejsc. Duże znaczenie ma również bezpieczeństwo dla zdrowia. Materiał ten jest bezzapachowy, niepylący oraz hypoalergiczny. Warto podkreślić, że izolacje natryskowe wykonywane są stosunkowo szybko przy zachowaniu precyzji i wysokiej jakości produktu.

Ocieplenie poddasza pianką PUR o otwartej komórce

POLIURETAN SPRAY S-OC- 010 – jej przewodność cieplna jest równa 0,037, a gęstość 10kg/m3, struktura. Doskonałą struktura piany, jest ona nieco grubsza niż w przypadku innych systemów. Jej dużą zaletą jest również to, że nie wymaga mieszania, natomiast aplikacja możliwa jest od razu. POLIURETAN SPRAY S-OC-008 F- pianka poliuretanowa o klasie palności F i przewodności ciepła na poziomie 0,036 oraz niskiej gęstości w zakresie 7-9kg/m3. Zapewnia doskonałą izolację akustyczną, co zawdzięczamy niskiemu współczynnikowi tłumienia równemu 0,5. Charakteryzuje ją całkowita likwidacja mostków termicznych i akustycznych, mobilność i bardzo dobra przyczepność do podłoża.

POLIURETAN SPRAY 008 E - dwuskładnikowy system poliuretanowy obejmujący dwa komponenty. Pierwszym z nich jest mieszanina polyoli, zawierająca katalizatory i środki uniepalniające, zaś drugim polimeryczny diizocyjanian difenylometanu PMDI. Pianka PUR likwiduje całkowicie mostki akustyczne i termiczne, charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża i mobilnością, co pozwala zaoszczędzić koszty transportu produktów wielkogabarytowych. Jest szczególnie polecana przy bardziej skomplikowanych projektach, gdyż skutecznie dociera do trudno dostępny miejsc.

W ofercie posiadamy również wysokogatunkowe pianki PUR zamniętokomórkowe, które również są godne polecenia w przypadku ocieplenia poddasza.

Nasze możliwości – ocieplenie poddasza Katowice, Częstochowa, Tychy i Zabrze, czyli świadczymy usługi na terenie całego Śląska!

ZAPYTAJ O CENĘ NASZEJ USŁUGI

[]
1 Step 1
Previous
Next